KURUMSAL

2003 yılından bu yana siz değerli konuklarımıza hizmet veren Şahin Deniz Turizm ve İşletmeciliği güvenli ve donanımlı Aşk&Masal; Gemileriyle Boğaziçi’nin görkemli ve egzotik ortamını kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere sunmaktadır.

İki kıta arasında boğaz keyfi… Yaşam boyu unutamayacağınız anılarınız için Aşk ve Masal Gemileri olarak yanınızda yer almaktayız.

Aşk ve Masal Gemilerimizde tecrübeli, güvenilir ve güler yüzlü organizasyon ekibimizle 450 kişilik gemilerimizde sizlere dilerseniz klimalı alt salonlarımızda dilerseniz açık alan konseptine uygun gemilerimizin üst salonlarında süsleme, özel gelin damat odası, ses sistemi, catering, fotoğraf hizmetlerimiz eşliğinde tüm organizasyon boyunca sizlere hizmet etmekten keyif duyarız.

Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, transfer, doğum günü kutlamaları, şirket yemekleri ve tüm özel etkinliklerinizi gerçekleştirebildiğiniz gemilerimizle bu özel gününüzde sizlerle birlikte yer almaktan onur duyarız.

Konuklarımızın menü seçenekleri sizlerin bütçelerine uygun şekilde tasarlanabilmektedir.

Sahip olduğumuz denize elverişlilik, tonilato, turizm işletme, tapdk, tastikname ve diğer güvenlik belgelerimizle tüm gemilerimiz bakanlık denetiminde olup Haliç’e girebilen en lüks ve en büyük gemi statüsünde yer almaktayız.