Masal Gemisi

Şahin Deniz Turizmi ve İşletmeciliği bünyesindeki Masal Gemisi’nin Nisan ayı 2013 tarihinde yapımı tamamlanmıştır. 2013 yılı Nisan ayından beri siz değerli misafirlerimize hizmet vermekte olan gemimiz 42 metre boya, 9 metre ene sahiptir.
Alt salon kapasitesi yemekli 375 kişi olup, toplam kapasitesi 550 kişidir. Gemimizde catering hizmeti tarafımızdan sağlanmakta, sunulan tüm ürünler geminin kendi mutfağında hazırlanmaktadır.
Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet, transfer, boğaz turu, ada turu, parti, şirket yemeği, iftar yemeği ve tüm organizasyonlarınız Aşk ve Masal Gemileri tarafından organize edilmekte, misafirlerimizin memnuniyeti esas alınarak düzenlenmektedir.
Gemimizde kapalı salonda ısıtma ve soğutma ihtiyacı dört adet kaset klima tarafından sağlanmaktadır. Ayrıca gemimizin üst katında organizasyon yetkilisi ve misafirlerimize özel olarak tahsis edeceğimiz içerisinde özel lavoba ve klima bulunan lüks dinlenme odamız yer almaktadır.
Profesyonel ses sistemi yer alan gemimizde, alt ve üst katlarda ayrı olarak yer alan profesyonel ses ve ışık sistemleri bulunmakta, aynı zamanda geminin tüm alanlarına genel ses sistemi dağılımı yapılmaktadır.
Misafırlerimizin güvenliği açısından geminin tüm alanları güvenlik kameralarıyla donatılmıştır.
İstanbul Boğazı’nda siz değerli misafirlerimizin tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilmek adına Turizm İşletme Belgemiz, Tapdk Ruhsatımız ve gerekli olan tüm serfikalarımız bünyemizde yer almaktadır.